Saturday, June 15, 2024
Ekstremalnie o

CO MOGĘ CZYŚCIĆ SUCHYM LODEM?

CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM Jak porównuje się obecny proces czyszczenia? Czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą dla piaskowania mediów, rozpuszczalników, wody,…

By admin , in Inne , at 1 czerwca, 2019 Tagi: , ,

CZYSZCZENIE SUCHYM LODEM
Jak porównuje się obecny proces czyszczenia?
Czyszczenie suchym lodem jest doskonałą alternatywą dla piaskowania mediów, rozpuszczalników, wody, pary, czyszczenia rąk, środków chemicznych i materiałów ściernych.


Automotive
Czyszczenie suchym lodem pomogło firmom z branży motoryzacyjnej obniżyć koszty czyszczenia form. Bezścierny proces czyszczenia suchym lodem z łatwością usuwa nadmiar smaru, szlamu, szczeliwa i zrzuca żużel ze sprzętu.

Elektryczność
Czyszczenie suchym lodem sprostało wyzwaniu branży elektrycznej w zakresie wydajności i czasu pracy. Proces przewodzenia suchego lodu w stanie nieprzewodzącym może przywrócić zarówno obrotowe, jak i stacjonarne urządzenia elektryczne do maksymalnej wydajności przy znacznie krótszych przestojach.

Ogień
Czyszczenie suchym lodem stało się preferowaną metodą usuwania sadzy dymnej, odparowanych żywic syntetycznych i zwęglenia. Czyszczenie suchym lodem zapewnia dokładniejsze czyszczenie w ciasnych kątach kratownic oraz wokół gwoździ i okablowania.

Jedzenie
Czyszczenie suchym lodem skutecznie oczyszcza urządzenia do przetwarzania żywności i pakowania tłuszczu, wosku, białek, przypraw, okruchów, kleju i innych składników. Czyszczenie suchego lodu zostało skutecznie zastosowane w kontrolowanych obiektach AIB.

Odlewnia
Czyszczenie suchym lodem czyści stałe formy aluminiowe, otwory w obudowach rdzeniowych, odlewy półstałe i odlewy ciśnieniowe na gorąco i online z minimalnymi przestojami i bez ryzyka uszkodzenia sprzętu lub części.

Dzieła historyczne
Czyszczenie suchym lodem oferuje metodę czyszczenia cennych artefaktów historycznych, które są nieścierne, suche i wolne od substancji chemicznych.

Usuwanie pleśni
Czyszczenie suchym lodem usuwa 99,9% zarodników pleśni z drewna w procesie suchym, wolnym od chemikaliów.